Připravujeme jubilejní ročník

Již jen pár okamžiků zbývá do letošního pátého ročníku našeho festivalu. 

Nepodařilo se uspět u Visegradského fondu a ani Krajský úřad nám letos nepomůže. Nemá cenu to pitvat, je to smutný fakt, se kterým se musíme nějak vyrovnat. Děkujeme za trvalou přízeň a pomoc Městskému úřadu a mnoha místním podnikatelům a firmám (viz loga v pravém sloupci). Oslovujeme další potenciální sponzory a dárce. V tuto chvíli o to víc vystupuje do popředí úspěch veřejné sbírky ze závěru loňského roku. 

Chtěl bych na tomto místě znovu a jmenovitě poděkovat všem, kteří do sbírky přispěli: 

Regionstav Kolín s.r.o., FKS Kolín s.r.o., Bohuslav Mierva, Stanislav Šálený, Petr Jirásek, Jiří Mildorf, Vít Rakušan, Tomáš Růžička, Luboš Křivánek, Zdeněk a Jiřinka Koděrovi, Miroslav Kalous, Vít Havlíček, Pavel Hoffmann, Tomáš Procházka, Tomáš Hellmich, Radek Funda, Petr Smutný, Martin Jansta, Luboš Heřmánek, Luboš Gnojek, Vladimír Fořt, Iva Mierva, Jakub Mierva, Pavel Hartl, Alena Janková, Jarda Kuch, Jarka Ulrichová, Karel Vít, Oldřich Zelinka, Adam Beneš, Karel Kučera, Martin Volák, Petr Kolář, Jan Suvák, Zdeňka Dejdová, Jindřich Oplt a Jaroslav Foršt.

Program:
pátek 13.5.2016 – sál MSD Kolín od 18:00 hod
1) Gamba Blues Band – Cz
2) Asphalt Horsemen – H
3) Peter Lipa Band – Sk
4) Rebelianci – Pl
v předsálí: Petra Börnerová trio – Cz/Sk/H
sobota 14.5.2016 – Karlovo náměstí Kolín od 12:00 hod
1) Shout The Blues Band – Cz
2) Bluesable – Cz
3) Ivan Hajniš & New Blues Band + speciální host Arturo Soriano – Cz/Sw/Esp
4) Bandoleros – Cz
sobota 14.5.2016 – sál MSD Kolín od 18:00 hod
Změna programu. Místo původně plánované a plakátované švédské kapely Rebel Road vystoupí polská skupina Highwai. Chlapci ze Švédska se moc omlouvají, ale rodinná tragédie jednoho z nich jim příjezd neumožňuje. Děkujeme za pochopení.
1) Jirka Rollo & Co. – Cz
2) Highway – Pl 
3) Monkey Junk – Cnd
4) Blue Rocket – Cz
v předsálí: duo Racek / Vaňkát – Cz

Ani letos neměníme výši vstupného. V předprodeji dostanete vstupenky na koncerty v pátek a v sobotu v MSD Kolín za "lidovou" cenu 250,- Kč. V sobotu 14.5. při venkovní produkci na Karlově náměstí vstupné vybírat nebudeme, bude ale možné zakoupit vstupenky na večer za "předprodejní cenu. Vstupné "na místě" při koncertech v MSD Kolín bude za plnou cenu 300,- Kč. Za oba dny to tedy vychází 500,- Kč v předprodeji a 600,- za plnou cenu. 

Novinkou ze strany MSD Kolín(https://www.msd-kolin.cz/) je možnost nákupu vstupenek v předprodeji nejen přímo na místě, ale taky prostřednictvím elektronického bankovnictví.

Při našich referencích, počtu a kvalitě vystupujících, je to jasná pozvánka do Kolína !!!

Ukázky tvorby letošních vystupujících a  krátká povídání o nich najdete v levém sloupci v "Hlavní nabídce"